شنا کردن
0
شنا کردنشناکردن از ورزش های است که در عین حال مفرح است برای سلامتی روح و بدن بسار مفید است .معمولا همه کسایی که اهل شنا هستند در تمام طول سال برای شنا به استخر می روند و مختص به یک فصل نیستند . ولی افرادی هستند که صرفا به خاطر خنک شدن از گرمایی تابستان از فضای استخر استفاده می کنند و از انجایی که همه استخرهایی ما برای هر مقطع سنی یک مکان جدا نداره بعضا می بیند که همه با هم از کوچیک و بزرگ گرفته همه داخل اب هستند و هرکدوم به یه طرفی می روند وقتی از بیرون اب نگاه می کنید یک هرج و مرج واقعی می بینید و این حس بهتون دست میده که همه عصبی شدند ! واقعا نمی دونم افرادی که شنا بلد نیستند چه اصراری دارند که در قسمت عمیق استخر بیاند !چیزی جالبی که امروز دیدم اینه که ، این جریان مختص جوانان نیست و افرادی که مسن هستند و برای پیاده روی در اب امده اند خودشون به هر زحمتی هست به قسمت عمیق میرسوند کناره استخر به میله ها می چسبند و مشغول صحبت باهم می شوند و یک دیواره دو تا دور استخر درست میکنند، وسط اب هم بچه ها از همه مقاطع تحصیلی در حال اب بازیند ، و یک سری هم در حال پرش هستند و هر لحظه امکان داره یکی مثل بمب بیفته تو سرت ! افرادی هم به عنوان مسول هستند دیگه رشته کار از دستشون در رفته از بس تذکر دادند .
.
در اینجاست که اگر شما شناگر باشید هیچ لذتی از شنا نمی برید

پیشنهاد میکنم به شناگران تابستون کمتر استخر برید چون تقریبا همه استخرها شلوغنند سعی کنید اخر هفته ها به هیچ وجه نباشد و ساعت های را انتخاب کنید بتونید از استخر بیشترین استفاده را ببرید ..موقع شنا مثه یه عقاب اطرافتون نگاه کنید، تجربه به من ثابت کرده که از حرکات کاراته کاران افراد غیر حرفه ای در اب در امان نیستید
.

وقتی چاره ای ندارید و در یک استخر شلوغ مشغول شنا هستید سعی کنید در یک خط برید و برگرید واین رو به شناگرای اطرافتون بفهمونید .
.
از عینکی استفاده کنید که اب داخلش نرود بتونید با خیال راحت چشم هاتون در اب باز نگه دارید .
.
.
.
نکته اخر
چقدر خوبه که به حقوق همدیگه احترام بگذاریم تا ساعتی که در کنار هم هستیم همه ما بیشترین استفاده را ببریم .

ارسال نظر
نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد امنیتی : *

کمی در باره ما!
سایت 059 با بیش از 10 سال تجربه در زمینه آموزش در فضای مجازی